Posty: 9

Skąd: The Island
spacer
Post Temat postu: Dalin Myślenice - Cracovia II Kraków
Dzisiaj o godzinie 17:00 odbył się mecz pomiędzy Dalinem Myślenice a zespołem rezerw Cracovii Kraków. "Pasy" przyjechały w bardzo mocnym składzie, od początku meczu grali bowiem znani z pierwszej ligi Marek Baster, Piotr Bania oraz Mateusz Jeleń, a w drugiej połowie na boisko weszli także Bartłomiej Dudzic i Joao Paolo Heidemann. Mecz toczony był w dość powolnym, niemrawym tempie. Mało było sytuacji podbramkowych zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, a najlepszą akcję meczu przeprowadził w drugiej połowie wspomniany Bartłomiej Dudzic, który po krótkim rajdzie trafił w słupek. O ile pierwsza połowa toczona była prawie całkowicie pod dyktando "Biało-zielonych", w drugiej części meczu zespół przyjezdny obudził się i remis jest wynikiem dość sprawiedliwym, lecz ze wskazaniem na Dalin. Pomimo dobrej postawy bloku defensywnego słabo zaprezentowali się dziś napastnicy, którzy prawie w ogóle nie stworzyli groźnych sytuacji. Mimo wszystko, szkoda straconych punktów, ponieważ mecz był absolutnie do wygrania, a w takim przypadku znacznie polepszyłaby się sytuacja Dalinu w tabeli i można by teraz myśleć już o utrzymaniu miejsca premiowanego awansem, zamiast o walce o to miejsce.

Sędzia wykazał się dość dużym zdecydowaniem, pokazując siedem żółtych kartek i jedną czerwoną, ale w pewnych sytuacjach mógł zachować się zdecydowanie lepiej, przez co gra nie byłaby tak ostra. W każdym razie, na pewno zanotował lepszy występ niż sędziowie liniowi, którzy mieli problemy z refleksem i koncentracją.

Kibice dopisali, stadion był wypełniony niemal po brzegi. Doping był w miarę kulturalny, choć niestety dało się słyszeć wulgaryzmy oraz parę rasistowskich odzywek w stronę Brazylijczyka Heidemanna. Na całe szczęście, były to pojedyncze incydenty, szybko zagłuszane przez prawdziwych kibiców.

W ramach ciekawostki: Na meczu obecni byli prezes Cracovii Janusz Filipiak oraz pierwszy trener Stefan Majewski.

Bartek

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 91

spacer
Post Temat postu:
Szkoda ze tylko remis ale i tak jest niezle Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

spacer
jazda ostatnio bbylem tez na meczu Dalin cracovia tylko ze tramparze starsi dzieki naszemu dopingowie chlpaki odniesli efektwone zwyciestwo nad Krakowskim zespolem 3-0